​Udělejte jí to jinak!

Ne vždy je potřeba zasouvat. Buďte zvídavý a vyzkoušejte SUMATU!
Ano, je to přesně tak, jak to zní. Tohle sexuální odvětví se zrodilo v Japonsku a i tam ho dovedli k dokonalosti ve všech bordelech a nevěstincích.
„Díky jejímu cíli ejakulovat bez průniku do vagíny nedochází k porušování anti-prostitučnho zákonu, který se vztahuje na pohlavního styk za úplatu.“ A to nejen v Japonsku. 
Doslovný překlad znamená „Nahý rozkrok“, na západě známý také jako „Pussyjob“. Nejde o nic jiného než o tření penisu mezi stydkými pysky až ke klitorisu.
Že to zní jako zbytečná ztráta času a větší sranda by byla koukat se na televizi?! Věřte, že ve skutečnosti to je obrovská zábava a máte šanci poznat vaše i tělo partnerky o trochu více. Navíc Sumata se provádí za účelem dopřát ženě vícečetný orgasmus a je to jedna z praktik při, které na velikosti opravdu záleží!
Polohy:

Mezi klasické, účinné a pohodlné polohy se řadí Sumata na koníčka, na misionáře a zezadu.

Na koníčka:

Namísto toho, aby si na vás partnerka klasicky nasedla a začala „jezdit“, tak stačí vložit penis do jejich rozevřených pysků a zavelet, aby se o něho začala třít. Užijte si to! Ona bude určovat tempo a úhel přírazů a na vás je nepodlehnout rozkoši a neejakulovat dříve než partnerka dosáhne alespoň jednoho orgasmu. V případě, že máte potíže s předčasnou ejakulací, je docela dobrým trikem se tvářit trochu nezaujatě a věnovat pozornost například stimulaci partnerčiných bradavek, ručně vypomoci v pohybu jejích boků nebo pokud  jste odvážnější, lehce ji při tom přiškrtit. Zkrátka buďte galantní a nemyslete jen na sebe. 🙂

Misionář:
V této poloze už nebudete odpočívat. Zajistěte partnerce pohodlí vypodložením zadečku příjemným a pevným polštářem. Stejně tak jako u klasického sexu můžete partnerku držet pod koleny nebo si je přikrčené u sebe zapasovat chodidly o hrudník a pysky tak hodně na těsno projíždět. Stimulujte partnerku navíc například laskáním, olizováním jejích chodidel, plácáním žaludem přes zcela obnažený klitoris…

 

Zezadu: 
Ani tady neubudete odpočívat, aktivní role opět padá na muže. Můžete zvolit klasickou polohu jako při penetračním styku, s tím rozdílem, že v této situace si budete mezi pysky třít vrchní stranu penisu, čímž odpadá riziko předčasné ejakulace.

 

Tip na závěr:
Nemusíte zůstat jen u klasiky, ale můžete to vyzkoušet tak, jak to dělají tantričtí mistři. To znamená, periodicky 9x projet a 3x zasunout. Průniky provádějte pomalé a dlouhé po celé vaši délce.

„Nezapomeňte, že tření je naprosto jiný prožitek než zásun, a proto je předčasná ejakulace rizikovým faktorem při provádění Sumaty.“

Upozornění:

Nenechte se mýlit, to že je Sumata nepenetrační praktikou neznamená, že zde není riziko přenosu pohlavních chorob.

Příjemné tření 😉


Váš NooX

Komentáře: 2

  1. Za mě super čtení i tření 🙂 ale udělal bych něco s tím designem, vpravo máš u článku neskutečně velké množství volného místa. TO raději mít článek nastřed, což asi nebude u této WordPress šablony umožňovat.

    1. Zdravím, nedokonalosti jsem si vědom. Přecejen mám na vše v tuhle chvíli jen polní podmínky, ale jsem rád, že na kvalitě obsahu to nic nemění. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *