​Lady Fuckingham: Jak se zlobilo ve Viktoriánské Anglii?!

Lady Fuckingham, dílo známého spisovatele Oscara Wilda má zajisté místo v knihovně nejednoho z nás. Na dobu jeho vzniku je, poměrně dobře napsaným pornem, seskládaným z osobních sexuálních dobrodružství Beatrice Fuckinghamové a Alice Marchmontové, která v knize vystupuje, již v první části, jako učitelka sexu naší malé Beatrice.

Autor: Oscar Wilde – Lady Fuckingham

Žánr: Lechtivá literatura (Erotika)

Vydáno: V Praze roku 2011, nakladatelstvím Československý spisovatel s.r.o

Obálka: Těšínské papírny s.r.o

Počet stran: 165 stran

Cirka od 12ti let se věnuje poznávání své vlastní sexuality.
Matkou zanechána v útlém dětství s „pouhými“ dvaceti tisíci liber, šlechtickým titulem a vědomím, že ten kdo je úředně veden jako otec, není ten pravý, se vydává vstříc svému životu. Již jako děvčátko se seznámila s Alicí se kterou prožila první vzájemné milostné doteky a nejen to. Po vyslechnutí jejího příběhu, který zahrnoval její poznávání komorníkova klínu, ale i její první mrd, který se jí poštěstil jen díky lsti, se naše malá  Beatrice nechá chtivě osahávat a prožije i první slasti a strasti vniku (neplést s průnikem) za použití kožené dilda.
Co si budeme povídat, 19.století v prudérní Viktoriánské Anglii bylo jistě zajímavým obdobím ve vyšších kruzích. Titul, sídlo, peníze, služebnictvo, bohatá historie rodiny. Kritéria podle, kterých se měřila a soupeřila mezi sebou tehdejší smetánka a církev, která na perverzi svých „oveček“ rýžovala nemalé peníze a vytvářela tak tajné společenství, které široké veřejnosti nebyly známé. A přesně v té době, kdy naše Beatrice již povyrostla se setkává s provozováním nestoudného hromadného i párového sexu s prvky perverzity, kterým dnes neřekneme jinak než prvky BDSM. Orgie pořádány mladistvou smetánkou, konzumace vytříbeného jídla stejně, tak jako prolévání se kvalitním vínem pro udržení zvířecí chtivosti, zvrhlé představy v hlavě Lady Fuckingham nebo Alice byly proměňovány ve skutečnost za sehrání vždy stejného divadla o nedostupnosti a pohoršenosti z chování mladých vilných šlechticů, kteří tím byli ještě více povzbuzování k vykonání tvrdšího koitu.Následováno zvrhlostmi církevních představitelů, bičování, zasvěcovacích rituálů v podobě swingers hrátek, peggingu, až po dívání se na svého posledního manžela jak si užívá s pážaty ji dovedlo v mladém věku k nemocem na něž pomalu umírá. Ale nenechme se mýlit, poslední scény před jejím odchodem byly velkolepé! 😉

——————————————————————————————————————–
Po dočtení této novely mám i nadále rozporuplné pocity. Musím ocenit četnost praktik, které jsou v ní obsaženy a příjemně popsány, tak i detailní popisy všech scén. Zamlouvá se mi i to jak je kniha neotřele drze napsaná. Jenže díky tomu, že nemá žádný pevný děj, ztrácí kniha na síle a udržení pozornosti. Vyzdvihl bych milionkrát opakované slovo kunda. Ač je mým oblíbeným, jehož neustálé omílání v něm ztrácí svůj chlípný výraz a tím jsem hluboce zklamán, jako v případě popisování zajímavých scén, které jsou zničeho nic zakončeny zdrobnělinou.
Suma summarum, jsem přísným kritikem!
Nejen proto, jaký pohled na sex a ženy mám, ale i proto že jsem milovníkem kvalitní literatury všech možných žánrů a od Oscara jsem čekal přece jen něco víc. Jedno z mála za co bych ho poplácal po ramenou je fakt, že nepsal červenou knihovnu. 🙂
Váš NooX

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *